Jacuzzi- J-235/J-245-dla-5-6-os-Basen_caloroczny_dla_rodziny_nowoczesny_ogrodowy_ozonator_lampa_UV-Jacuzzi-Spa_New_J-245_Charcoal_Porcelain_Lifestyle-HERBEC-Jacuzzi-warszawa-Krakow-polska-najlepsze-baseny-scaled

Jacuzzi J-225 (2024)

Ogrodowe Jacuzzi - całoroczny mini-basen SPA.

 • Całoroczny basen SPA |4-5 osobowy | wym. 203 x 203 x 84H cm

 • Hydromasaż Jacuzzi® - 26 dysze Classic

 • Oczyszczanie wody - Clearray Active Oxygen™, Generator ozonu + UV-C, Filtracja wielostopniowa, Filtr ProClear™ (New 2024) i siatka ProCatch™ (New 2024)

 • SMARTTUB™ - zdalne sterowanie przez sieć komórkową (opcja)
Jacuzzi J-225 dla 4-5 os 2x2mBasen_całoroczny
Logo Jacuzzi HERBEC dystrybutor od 1995 wide_logo
Jacuzzi J-215 dla 2-3 os
Jacuzzi J-225 dla 4-5 os 2x2mBasen_całoroczny_dla_rodziny_nowoczesny_ogrodowy_ozonator_lampa_UV Jacuzzi-Spa_New_J-225_Porcelain_OH HERBEC Jacuzzi warszawa Kraków polska najlepsze baseny

Jacuzzi® J-225™ (2024) - Oryginalny mini-basen JACUZZI

 • Całoroczny basen SPA | 4-5 osobowy | wym. 203 x 203 x 84H cm
 • Hydromasaż Jacuzzi® - 26 dysz Classic®
 • Oczyszczanie wody - Clearray Active Oxygen™, Generator ozonu + UV-C,
  Filtracja wielostopniowa: Filtr ProClear™ (New 2024) i siatka ProCatch™ (New 2024)
 • Komfort - Miękkie zagłówki, miejsca na napoje, SmartTub
 • Konstrukcja wysokiej jakości i obsługa - Pełna izolacja, niecka z antypoślizgowym ABS, Intuicyjny panel sterowania, wygodne wejście

Model J225 to idealna do ogrodu lub do przestrzeni całoroczna wanna SPA z hydromasażem. Oferuje jakość i wartość wspieraną przez markę Jacuzzi przy użyciu najwyższej jakości materiałów i ergonomicznego projektu zespołu Jacuzzi®. Ten model posiada 5 opcji siedzenia dla elastyczności i komfortu. Wanna posiada 4 miejsca na napoje. Komfort podnosi oświetlenie RGB LED podwodne i zagłówków. Opatentowane dysze i dwa elementy sterujące powietrzem są starannie umieszczone w ergonomicznych siedzeniach dla maksymalnej skuteczności hydroterapii. Obudowa pozwala na dostęp bez użycia narzędzi, a oświetlenie zewnętrzne dodaje stylu. J225 oferuje 4 siedzenia z zagłówkami i różnymi konfiguracjami dysz dostosowanymi by działać na konkretnych partiach tkanek miękkich i skóry. Filtracja wykorzystuje technologię ClearRay UV-C i ozonator. Nowością w Serii J-200 jest siateczka łatwa w czyszczeniu ProCatch ™ i nowy opatentowany filtr ProClear ™ o większej powierzchni pracy, aby uprościć  pielęgnację wody.

Dostępne konfiguracje Akrylu i Obudowy

Akryl, Niecka wykończenie basenów SPA Jacuzzi J215, J225, J235, J245, J275, J285
Obudowa, Panele zewnętrzne izolacja basenów SPA Jacuzzi J215, J225, J235, J245, J275, J285

Zagłówek Dysze wykończenie basenów SPA Jacuzzi J215, J225, J235, J245, J275, J285
Jacuzzi® Seria J-200 Detale akcenty akryl najlepsze baseny na świecie HERBEC 6

Zobacz inne modele Serii J-200 (2024)

Innowacyjność marki Jacuzzi

Produkty Jacuzzi® zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Od jakości naszych materiałów do doskonałej równowagi formy i funkcjonalności, nasze produkty reprezentują dekady innowacji, projektowania, wydajności i łatwości użytkowania.

Hydromasaż Jacuzzi® jest wyjątkowy.

Zapewniamy doświadczenie hydroterapii o wysokim przepływie i odpowiednim ciśnieniu. Wykorzystując formułę Aqualibrium®, ekskluzywną technologię dysz Jacuzzi® oraz regulację kierunku i intensywności, nasze produkty do hydroterapii w wannach z hydromasażem zapewniają spersonalizowany masaż w wannie z hydromasażem, którego nie da się odczuć w żaden inny sposób.

TargetPro Dysza wanien z hydromasażem Jacuzzi - salon dealer herbec Polska

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™

Clearray Active Oxygen™ to nowa technologia oczyszczania wody, która łączy w sobie działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając proces dezynfekcji wody w Twojej wannie SPA i ograniczając zużycie produktów chemicznych.

Do wody w wannie SPA wprowadzana jest niewielka ilość ozonu. Woda ozonowana jest wystawiana na działanie promieni UV-C, które naturalnie uaktywniają reakcję utleniania. Woda z aktywnym tlenem niszczy większość obecnych w wodzie patogenów w sposób zupełnie naturalny.

ClearrayActiveOxygen - jakosć wody jacuzzi

Obudowa ProFusion™

Trzy warstwy materiału tworzące mocną,
odporną na zarysowania obudowę

Dostęp w każdej chwili

Wysoka jakość, syntetyczne panele odporne
na promienie UV i łatwy dostęp do
komponentów Twojej wanny Spa

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Udoskonalane od 1956 roku

Precyzyjne i z myślą zaprojektowane orurowanie
„od pompy do dyszy” zapewnia optymalne ciśnienie wody

Pełna izolacja

Bariera dla wilgoci i dźwięku, która zwiększa
efektywność energetyczną do maksimum

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Najlepszy masaż wodny na świecie

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Grupa Herbeć® istnieje na rynku od 1977 roku. W zakresie świadczonych usług łączy ona projektowanie, budownictwo, wyposażenie wnętrz i ogrodów. Nasze przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń  Jacuzzi® w Polsce od 1995 roku.

Marka Jacuzzi® stała się synonimem dla urządzeń z hydromasażem, stąd powszechnie mówimy na wszystkie urządzenia z bąbelkami "jacuzzi". Należy pamiętać, że to rodzina, a dokładnie bracia Jacuzzi stworzyli i udoskonalali technologię przez dekady.

IMG_1378