Zaawansowana hydroterapia w siedzisku FX-IR łączy hydromasaż pleców i karku z terapią podczerwienią oraz światłem czerwonym w okolicy lędźwiowej-Jlxl jlx jacuzzi nowoczesne spa premium prawdziwe jacuzzi

Modele J-LX & J-LXL | wym. 226 x 226 x 86H cm

Prezentujemy oryginalne ogrodowe SPA Jacuzzi® J-LX™ & J-LXL™ (z leżanką)

  • Całoroczne baseny SPA | 5-7 osobowe

  • Hydromasaż Jacuzzi - Opatentowane dysze PowerPro™ z legendarnym hydromasażem mieszanką wodno i wodno-powietrzną Aqualibrum®, Sterowanie napowietrzeniem, Przełączniki mocy pomp, Dedykowane serii dysze PX, RX

  • Styl i komfort - Miękkie zagłówki, Oświetlenie narożne zewnętrzne, strumyk wodny zamiast kaskady i szeroki rant na drinki,
  • Oczyszczanie wody - ClearRay Active Oxygen™ z UV-C i ozonatorem, Filtracja 5-stopniowa, 3 Filtry w tym ProClarity™ i DepthFilter™, siateczka ProCatch™ i pompa cyrkulacyjna

  • SMARTTUB™ - zdalne sterowanie przez sieć komórkową w standardzie
  • Nowość - siedzisko FX-IR z terapią światłem czerwonym i InfraRed
Jacuzzi LX-LXL J-LX z podczerwienią InfraRed
Logo Jacuzzi HERBEC dystrybutor od 1995 wide_logo
Baseny SPA z IR J-LX nowosć jacuzzi
Jacuzzi LX i LXL wanna spa ogrodowa całoroczna z pokrywą Jacuzzi SPA HERBEC

Jacuzzi J-LX & J-LXL - nowoczene wanny SPA marki Jacuzzi®

W kolekcji J-LX™ zastosowano najwyższej jakości materiały i skupiono się na stworzeniu ponadczasowej stylistyki. Wszystkie modele charakteryzuje nowoczesny i funkcjonalny styl. Zostały wyposażone w doskonałe dysze PowerPro™. Na uwagę zasługuje siedzisko FX-IR z podczerwienią łącząc doskonałą hydroterapię i terapię światłem czerwonym i podczerwienią. Kolekcja występuje w trzech kolorach obudowy i dwóch wersjach akrylu. Nowy, bardziej intuicyjny dotykowy panel sterowania sprawia, że obsługa jest bardzo prosta, a dedykowany urządzeniom Jacuzzi® moduł SmartTub™, który jest w standardzie pozwala sterować wanną przez telefon zaplanować kiedy woda ma być podgrzana, a kiedy basen ma oszczędzać energię.

Warto podkreślić, że SPA J-LX & J-LXL marki Jacuzzi® są nie tylko nowoczesne i funkcjonalne, ale także charakteryzuje się doskonałą jakością. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom niezapomniane doznania i trwałość produktu. To zobowiązanie do doskonałości sprawia, że SPA Jacuzzi® wyróżnia się na tle innych, stanowiąc nie tylko element relaksacyjny, ale także synonim luksusu i niezawodności. Wszystkie materiały są odporne na UV i warunki pogodowe. 

Siedzisko FX-IR - Innowacyjna terapia światłem czerwonym

  • Zaawansowana hydroterapia w siedzisku FX-IR łączy hydromasaż pleców i karku z terapią podczerwienią oraz światłem czerwonym w okolicy lędźwiowej-dolnej części pleców.
  • Jacuzzi® jako pionier oferuje tę zaawansowaną terapię w produktach wellness.
  • Siedzisko FX-IR, dostępne w kolekcji J-LX, J-400 i wybranych modelach SwimSPA, łączy terapię podczerwienią i światłem czerwonym z hydromasażem, zapewniając unikalne ukojenie bólu stawowo-kostnego i mięśniowego.
  • Terapeutyczne korzyści obejmują regenerację stymulacje głęboko pod powierzchnią skóry.
Infra red najwięsze spa jacuzzi Jacuzzi_Swim-Spa_J16_PowerPro_Detail_FX-IRSeat herbec jacuzzi ogrodowe spa z podczerwienią infrared
Screenshot 2024-01-29 at 11.37.25

Dostępne konfiguracje obudowy dla Akrylu PLATINUM

Dostępne konfiguracje obudowy dla akrylu PORCELAIN

Jacuzzi J-LX

J-LX Jacuzzi Infra Red IR podczerwień 6 osób Jacuzzi_J-LXL_Mid_IR-Lights_02 Herbec salon basenów SPA całoroczne Ogrodowe PREMIUM luksusowe nowoczesne kwadratowe niecki z hydromasażem Warszawa Kraków Wrocław Katowice Polska

Jacuzzi J-LXL (z leżanką)

J-LXL Jacuzzi Infra Red IR podczerwień 6 osób Jacuzzi_J-LXL_Mid_IR-Lights_02 Herbec salon basenów SPA całoroczne Ogrodowe PREMIUM luksusowe nowoczesne kwadratowe niecki z hydromasażem Warszawa Kraków Wrocław Katowice Polska

Jakosc Jacuzzi to gwarancja spokoju na lata

Siła naszej marki - Jacuzzi® - jest w hydromasażu i jakości wody

Innowacyjny system SmartTub® został stworzony z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania wanny Jacuzzi® oraz jej konserwacji. Bez względu na to, czy przebywasz w domu, czy jesteś poza nim, teraz masz możliwość monitorować i sterować swoim SPA za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

Hydromasaż Jacuzzi® jest wyjątkowy.

Zapewniamy doświadczenie hydroterapii o wysokim przepływie i odpowiednim ciśnieniu. Wykorzystując formułę Aqualibrium®, ekskluzywną technologię dysz Jacuzzi® oraz regulację kierunku i intensywności, nasze produkty do hydroterapii w wannach z hydromasażem zapewniają spersonalizowany masaż w wannie z hydromasażem, którego nie da się odczuć w żaden inny sposób.

TargetPro Dysza wanien z hydromasażem Jacuzzi - salon dealer herbec Polska

Lampa UV-C i Ozonator - CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™

Clearray Active Oxygen™ to nowa technologia oczyszczania wody, która łączy w sobie działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając proces dezynfekcji wody w Twojej wannie SPA i ograniczając zużycie produktów chemicznych.

Do wody w wannie SPA wprowadzana jest niewielka ilość ozonu. Woda ozonowana jest wystawiana na działanie promieni UV-C, które naturalnie uaktywniają reakcję utleniania. Woda z aktywnym tlenem niszczy większość obecnych w wodzie patogenów w sposób zupełnie naturalny.

ClearrayActiveOxygen - jakosć wody jacuzzi
Ergonomiczne Jacuzzi® to symfonia wygody i designu. Przekonaj się, jak każde zdjęcie oddaje perfekcję kształtów, zapewniając jednocześnie dostęp do legendarnego masażu.

SmartTub - pełna kontrola w każdym momencie

Innowacyjny system SmartTub® został stworzony z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania wanny Jacuzzi® oraz jej konserwacji. Bez względu na to, czy przebywasz w domu, czy jesteś poza nim, teraz masz możliwość monitorować i sterować swoim SPA za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

zdalne sterowanie wanną spa

PEŁNA KONTROLA W KAŻDYM MIEJSCU

• Ustaw temperaturę, dysze i oświetlenie
• Zablokuj wannę, aby zapobiec jej użytkowaniu
• Skonfiguruj automatyczny harmonogram użytkowania

WYGODNA APLIKACJA

• Otrzymuj powiadomienia i przypomnienia w czasie rzeczywistym
• Śledź raporty zużycia energii
• Sparuj z Siri, Alexą, Asystentem Google i urządzeniami do noszenia
• Korzystaj z nowych funkcji aktualizowanych automatycznie

Innowacyjność marki Jacuzzi

Produkty Jacuzzi® zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Od jakości naszych materiałów do doskonałej równowagi formy i funkcjonalności, nasze produkty reprezentują dekady innowacji, projektowania, wydajności i łatwości użytkowania.

Obudowa ProFusion™

Trzy warstwy materiału tworzące mocną,
odporną na zarysowania obudowę

Dostęp w każdej chwili

Wysoka jakość, syntetyczne panele odporne
na promienie UV i łatwy dostęp do
komponentów Twojej wanny Spa

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Udoskonalane od 1956 roku

Precyzyjne i z myślą zaprojektowane orurowanie
„od pompy do dyszy” zapewnia optymalne ciśnienie wody

Pełna izolacja

Bariera dla wilgoci i dźwięku, która zwiększa
efektywność energetyczną do maksimum

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Jakosc Jacuzzi to gwarancja spokoju na lata
Ergonomiczne Jacuzzi® to symfonia wygody i designu. Przekonaj się, jak każde zdjęcie oddaje perfekcję kształtów, zapewniając jednocześnie dostęp do legendarnego masażu.
rzyjrzyj się uważnie zdjęciom ergonomicznych Jacuzzi® i poczuj, jak forma spotyka funkcję. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie, a legendarny masaż dodaje magii każdej chwili w basenie.

Poznaj inne kolekcje Ogrodowych SPA Jacuzzi

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Grupa Herbeć® istnieje na rynku od 1977 roku. W zakresie świadczonych usług łączy ona projektowanie, budownictwo, wyposażenie wnętrz i ogrodów. Nasze przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń  Jacuzzi® w Polsce od 1995 roku.

Marka Jacuzzi® stała się synonimem dla urządzeń z hydromasażem, stąd powszechnie mówimy na wszystkie urządzenia z bąbelkami "jacuzzi". Należy pamiętać, że to rodzina, a dokładnie bracia Jacuzzi stworzyli i udoskonalali technologię przez dekady.

IMG_1378