Terapia światłem czerwonym & InfraRed od Jacuzzi

Jak działają promienniki IR w Jacuzzi?

Połączenie terapii światłem czerwonym, podczerwienią i hydromasażem najwyższej tylko w Jacuzzi z InfraRed. Marka Jacuzzi® jest jedyną, która posiada te specjale promienniki.

Terapia światłem

  • Czerwone światło - specjalistyczne głębokie czerwone światło dociera do tkanek i komórek powierzchniowych
  • Bliska podczerwień - umieszczony tak, aby celować w głęboką tkankę w okolicy lędźwiowej dolnej części pleców
Screenshot 2024-01-29 at 11.37.25
wanna spa herbec z terapią swiatłem IR
Siedzisko z podczerwienią J400 J-LX Jacuzzi® najlepsze spa ogrodowe dla 4 osób Detail_FX-IRSeat_Woman podczerwień w basenie
terapia światłem podczerwonym hydromasaż spa wanna ogrodowa

Siedzisko z Infrared Jacuzzi

Siedzisko FX-IR

  • Zaawansowana hydroterapia w siedzisku FX-IR łączy hydromasaż pleców i karku z terapią podczerwienią oraz światłem czerwonym w okolicy lędźwiowej-dolnej części pleców.
  • Jacuzzi® jako pionier oferuje tę zaawansowaną terapię we wszystkich produktach wellness.
  • Siedzisko FX-IR, dostępne w kolekcji J-LX, J-400 i wybranych modelach SwimSPA, łączy terapię podczerwienią i światłem czerwonym z hydromasażem, zapewniając unikalne ukojenie bólu stawowo-kostnego i mięśniowego.
  • Terapeutyczne korzyści obejmują regenerację stymulacje głęboko pod powierzchnią skóry.

 

Zabieg podczerwienią i światłem czerwonym ma zaprogramowany czas trwania 20 minut i może być przeprowadzany indywidualnie lub jednocześnie z hydromasażem. Aktywacja tej nowej funkcji odbywa się z poziomu wyświetlacza Spa lub Swim Spa, który teraz zawiera dedykowaną ikonę i zegar do monitorowania czasu trwania, lub z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji SmartTub®, która obejmuje również śledzenie przeprowadzonych sesji. Technologia podczerwieni i czerwonego światła stosowana w Jacuzzi® Spas i Swim Spas jest zgodna z normami bezpieczeństwa IEC 62471.

Jacuzzi z InfraRed. jacuzzi z IR baseny z terapią światłem

Poznaj produkty Jacuzzi oferujące terapię IR

Zupełnie nowe modele Jacuzzi® J-LX & J-LXL już dostępne! W kolekcjach basenów z InfraRed także teraz modele J-400 oraz baseny z przeciwprądem SwimSpa.

Jacuzzi J475 wanna ogrodowa spa luksusowa premium smart zdalne sterowanie j400
Jacuzzi logo HERBEC dystrybutor od 1995 600x600px

O nas

Nasza firma - Herbec kompleksowo obsługuje Klientów prywatnych i obiekty publiczne w markowe rozwiązania Jacuzzi®. Działamy z pasją, oferując najwyższą jakość i doświadczenie, zapewniając Klientom pełną satysfakcję i niezapomniane doznania prawdziwej hydroterapii udoskonalanej od 1956 roku.

Opinie

Pan Piotr twierdził, że to zmieni nasze życie i dokładnie tak się stało. Korzystamy z tego Jacuzzi® przez okrągły rok. Tutaj znajdujemy spokój i relaks, tutaj mamy półgodziny czasu dla siebie - można pogadać, zrelaksować, a przede wszystkim cudownie odpocząć. Zastanawiałem się kiedyś czy ten zakup będzie miał sens? Dziś korzystamy z tej wanny Jacuzzi® pięć, czasem nawet więcej razy w tygodniu. Odpuszczamy sobie wszystkie trudy dnia codziennego, gdy jesteśmy pod niebem rozświetlonym, albo kiedy pada deszcz lub śnieg pod parasolem. Uważam, że taka wanna Jacuzzi® naprawdę może spowodować, że życie nabiera znacznie wyższego komfortu, niż wtedy gdy nie mamy takiej wanny. Mogę tylko powiedzieć naprawdę to był strzał w dziesiątkę.

 Michał Olszański

 

Fizjoterapeuta polecił nam tę wannę. Do relaksu, dla sportowców, dla zwykłych ludzi i ludzi, którzy ciężko pracują, a nie mają czasu na jakąś regenerację. Korzystam z wanny wtedy kiedy mogę, generalnie jest to kilka kilkanaście razy w miesiącu oczywiście z wanny korzystają także wszyscy członkowie rodziny.

Już po całym dniu pracy, po całym dniu wysiłku i naprawdę jest to super rzecz, super komfort. Zachęcam do współpracy z firmą Herbec, która jest bardzo elastyczna, służy radą, pomocą. Dbają o Klienta, więc ja jestem bardzo zadowolony z tej współpracy no i oczywiście z samego faktu posiadania tej wanny.

Tomasz Świątek

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami.

"Jak dobrze mieć świadomość,
Że cała nasza praca ma na celu
Komfort i wygodę Naszych Klientów"