Zaawansowana hydroterapia w siedzisku FX-IR łączy hydromasaż pleców i karku z terapią podczerwienią oraz światłem czerwonym w okolicy lędźwiowej-Jlxl jlx jacuzzi nowoczesne spa premium prawdziwe jacuzzi

Historia Jacuzzi - Dziedzictwo Kena Jacuzziego

Historyczny moment w dziedzinie Wellness & SPA

Pierwsza wanna wyposażona w system hydromasażu została stworzona w 1956 roku specjalnie dla rehabilitacji Kena Jacuzzi, który w wieku 2 lat został zdiagnozowany z młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów, boleskim schorzeniem, które może prowadzić do erozji kości i deformacji stawów. Prognozowano, że pozostało mu zaledwie 2 lata życia. W późniejszych latach dorosłego życia zdobył sławę jako aktywny działacz na rzecz osób niepełnosprawnych. Ken Jacuzzi zmarł w 2017 roku w wieku 75 lat.

22-sport-ken-jacuzzi
garden expo dziedzictwo Jacuzzi® Historia Kena Jacuzziego (1)

Chęć pomocy choremu synowi przerodziła się pasję

Historia pierwszej wanny Jacuzzi® sięga lat 50. XX wieku i wiąże się z rodziną Jacuzzi, która miała włoskie korzenie. Pierwotnie, w 1915 roku, bracia Jacuzzi, Rachele i Candido, założyli firmę specjalizującą się w produkcji pompy do irygacji. Jednak to ich kuzyn, Roy Jacuzzi, odegrał kluczową rolę w historii wanien z hydromasażem.

W 1940 roku Roy Jacuzzi i jego brat, Candido Jr., skonstruowali pierwszy prototyp pompy do masażu, który miał pomagać w leczeniu bólu mięśni i stawów. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1956 roku, gdy syn Roya, Kenny, został zdiagnozowany z młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów. Stan Kenny'ego był bardzo bolesny, a lekarze sugerowali, żeby pomóc mu łagodzić cierpienie poprzez regularne kąpiele z hydromasażem.

Roy Jacuzzi postanowił działać i zbudować specjalną wannę, która mogłaby zapewnić Kenny'emu ulgę. W 1968 roku wprowadzono na rynek pierwszą w pełni zintegrowaną wannę z hydromasażem Jacuzzi®, która stała się symbolem komfortu i luksusu, a jednocześnie przyniosła ulgę w cierpieniu milionom ludzi cierpiących na różne dolegliwości mięśniowo-szkieletowe.

Dzięki staraniom rodziny Jacuzzi oraz ich innowacyjnym pomysłom na wykorzystanie hydromasażu w celach terapeutycznych, pierwsza wanna Jacuzzi® stała się przełomowym osiągnięciem w dziedzinie wellness i rehabilitacji, zmieniając życie wielu osób na całym świecie.

Jedyna marka oferująca pełną gamę produktów Wellness & SPA

Wanny z hydromasażem

Wanny całoroczne SPA

Baseny z przeciwprądem SwimSPA

Sauny suche i biosauny

Sauny mokre - hammam

Kabiny prysznicowe z hammam

3w1 SAUNA + PRYSZNIC + HAMMAM

Jakosc Jacuzzi to gwarancja spokoju na lata

Siła naszej marki - Jacuzzi® - jest w hydromasażu i jakości wody

Innowacyjny system SmartTub® został stworzony z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania wanny Jacuzzi® oraz jej konserwacji. Bez względu na to, czy przebywasz w domu, czy jesteś poza nim, teraz masz możliwość monitorować i sterować swoim SPA za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

Hydromasaż Jacuzzi® jest wyjątkowy.

Zapewniamy doświadczenie hydroterapii o wysokim przepływie i odpowiednim ciśnieniu. Wykorzystując formułę Aqualibrium®, ekskluzywną technologię dysz Jacuzzi® oraz regulację kierunku i intensywności, nasze produkty do hydroterapii w wannach z hydromasażem zapewniają spersonalizowany masaż w wannie z hydromasażem, którego nie da się odczuć w żaden inny sposób.

TargetPro Dysza wanien z hydromasażem Jacuzzi - salon dealer herbec Polska

Lampa UV-C i Ozonator - CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™

Clearray Active Oxygen™ to nowa technologia oczyszczania wody, która łączy w sobie działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając proces dezynfekcji wody w Twojej wannie SPA i ograniczając zużycie produktów chemicznych.

Do wody w wannie SPA wprowadzana jest niewielka ilość ozonu. Woda ozonowana jest wystawiana na działanie promieni UV-C, które naturalnie uaktywniają reakcję utleniania. Woda z aktywnym tlenem niszczy większość obecnych w wodzie patogenów w sposób zupełnie naturalny.

ClearrayActiveOxygen - jakosć wody jacuzzi
Ergonomiczne Jacuzzi® to symfonia wygody i designu. Przekonaj się, jak każde zdjęcie oddaje perfekcję kształtów, zapewniając jednocześnie dostęp do legendarnego masażu.

SmartTub - pełna kontrola w każdym momencie

Innowacyjny system SmartTub® został stworzony z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania wanny Jacuzzi® oraz jej konserwacji. Bez względu na to, czy przebywasz w domu, czy jesteś poza nim, teraz masz możliwość monitorować i sterować swoim SPA za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

zdalne sterowanie wanną spa

PEŁNA KONTROLA W KAŻDYM MIEJSCU

• Ustaw temperaturę, dysze i oświetlenie
• Zablokuj wannę, aby zapobiec jej użytkowaniu
• Skonfiguruj automatyczny harmonogram użytkowania

WYGODNA APLIKACJA

• Otrzymuj powiadomienia i przypomnienia w czasie rzeczywistym
• Śledź raporty zużycia energii
• Sparuj z Siri, Alexą, Asystentem Google i urządzeniami do noszenia
• Korzystaj z nowych funkcji aktualizowanych automatycznie

Innowacyjność marki Jacuzzi

Produkty Jacuzzi® zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Od jakości naszych materiałów do doskonałej równowagi formy i funkcjonalności, nasze produkty reprezentują dekady innowacji, projektowania, wydajności i łatwości użytkowania.

Obudowa ProFusion™

Trzy warstwy materiału tworzące mocną,
odporną na zarysowania obudowę

Dostęp w każdej chwili

Wysoka jakość, syntetyczne panele odporne
na promienie UV i łatwy dostęp do
komponentów Twojej wanny Spa

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Udoskonalane od 1956 roku

Precyzyjne i z myślą zaprojektowane orurowanie
„od pompy do dyszy” zapewnia optymalne ciśnienie wody

Pełna izolacja

Bariera dla wilgoci i dźwięku, która zwiększa
efektywność energetyczną do maksimum

Podstawa ProPolymer™

Odporna na działanie czynników
atmosferycznych i ułatwiająca instalacje

Jakosc Jacuzzi to gwarancja spokoju na lata
Ergonomiczne Jacuzzi® to symfonia wygody i designu. Przekonaj się, jak każde zdjęcie oddaje perfekcję kształtów, zapewniając jednocześnie dostęp do legendarnego masażu.
rzyjrzyj się uważnie zdjęciom ergonomicznych Jacuzzi® i poczuj, jak forma spotyka funkcję. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie, a legendarny masaż dodaje magii każdej chwili w basenie.

Poznaj inne kolekcje Ogrodowych SPA Jacuzzi

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Grupa Herbeć® istnieje na rynku od 1977 roku. W zakresie świadczonych usług łączy ona projektowanie, budownictwo, wyposażenie wnętrz i ogrodów. Nasze przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń  Jacuzzi® w Polsce od 1995 roku.

Marka Jacuzzi® stała się synonimem dla urządzeń z hydromasażem, stąd powszechnie mówimy na wszystkie urządzenia z bąbelkami "jacuzzi". Należy pamiętać, że to rodzina, a dokładnie bracia Jacuzzi stworzyli i udoskonalali technologię przez dekady.

IMG_1378