Screenshot 2022-07-27 203536
Zakopane-po-23-latach-wanna-Jacuzzi-18-6-21-1-1072x1536

Opinia po 23 latach użytkowania dwóch wanien do hydromasażu Projecta firmy Jacuzzi® w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym w Zakopanem

Krasnobrodzka-racing-referencje-dla-Herbeć

List referencyjny od Krasnobrodzka Racing po 15. latach użytkowania mini-basenu Jacuzzi®

referencje_herbec_jacuzzi_hotel-745x1024

Opinia po 5 latach użytkowania dwóch mini-basenów Alimia firmy Jacuzzi® w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem

referencje_zakopane

Opinia po 15. latach użytkowania dwóch wanien do hydromasażu Projecta firmy Jacuzzi® w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym w Zakopanem

referencje_victoria

List referencyjny hotelu Sofitel Victoria po 16. latach użytkowania wanny Fonte firmy Jacuzzi®

referencje_bud_mar

List referencyjny po 14. latach użytkowania wanny z hydromasażem i kabiny Flexa firmy Jacuzzi®

referencje_inwest-complex_gliwice

List referencyjny po 18. latach za profesjonalne przygotowanie oferty oraz dostawę okładzin ceramicznych Marazii do Instytutu Onkologii w Gliwicach.

45-lecie współtworzenia pięknych przestrzeni

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni z nami i wszystkich wspierających nas z odległości i z zagranicy podczas świętowania 45-lecia firmy HERBEĆ. Jesteśmy szczerze uhonorowani obecnością tak wspaniałych Gości, tworzącymi wspólnie iście rodzinną atmosferę. Dziękujemy za Wasze słowa i przemówienia, choć krótkie - to zapadające w pamięci i naszych sercach na lata a może dekady. Mamy nadzieję, że nasza współpraca, zapoczątkowana wspólną pasją i pracą będzie rosła i umacniała więzi przy tworzeniu pięknych rzeczy.
- Grupa HERBEĆ® since 1977

IMG_1378

OPINIE

Najnowsza opinia

To jest naprawdę szczególne miejsce w naszym ogrodzie - Jacuzzi® - Tak często nazywamy wszelkie tego typu instalacje, ale to jest oryginalne Jacuzzi® i właśnie takie Jacuzzi® wylądowało w naszym ogrodzie, a kupiliśmy je od firmy HERBEC® i.. Pan Piotr twierdził, że to zmieni nasze życie i dokładnie tak się stało. Korzystamy z tego Jacuzzi® przez okrągły rok. Tutaj znajdujemy spokój i relaks, tutaj mamy półgodziny czasu dla siebie - można pogadać, zrelaksować, a przede wszystkim cudownie odpocząć. Zastanawiałem się kiedyś czy ten zakup będzie miał sens? Dziś korzystamy z tej wanny Jacuzzi® pięć, czasem nawet więcej razy w tygodniu. Odpuszczamy sobie wszystkie trudy dnia codziennego, gdy jesteśmy pod niebem rozświetlonym, albo kiedy pada deszcz lub śnieg pod parasolem. Uważam, że taka wanna Jacuzzi® naprawdę może spowodować, że życie nabiera znacznie wyższego komfortu, niż wtedy gdy nie mamy takiej wanny. Mogę tylko powiedzieć naprawdę to był strzał w dziesiątkę. - Michał Olszański

Relacja i ogród Pana Michała Olszańskiego 

Sofitel Warsaw Victoria *****

Udzielamy referencji dla HERBEĆ® za profesjonalne i solidne konsultacje, dostawę, montaż oraz serwis wanny Fonte firmy Jacuzzi®. Urządzenie pracuje od 1998 roku w najważniejszym naszym apartamencie tj. apartamencie prezydenckim i nigdy nie uległo awarii. Nasi Goście są bardzo zadowoleni. Często słyszymy dobre opinie o pokoju kąpielowym oraz o samej wannie Jacuzzi®.

Przemysław H. woj. Mazowieckie

Kupiłem kabinę prysznicową z łaźnią parową Jacuzzi Cloud - produkt świetny i wannę z hydromasażem, urządzenie świetne, montaż bardzo sprawny. Aktywnie użytkowana, zupełnie bezobsługowa i bezproblemowa czysty relaks 🙂 Pani Violetta bezproblemowo dobrała wszystko pod potrzeby i wymiar, cały montaż również bezproblemowy. Zdecydowanie polecam.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością PSONI w Zakopanem

Ponad 23 lat (od 1998 r) użytkujemy w naszym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym dwie wanny do hydromasażu typ "Projecta" firmy Jacuzzi®. Wanny przez cały okres eksploatacji pracują bezawaryjnie i doskonale spełniają swoje zadania.

Tomasz z Warszawy

Pokochałem nie tylko Jacuzzi, ale również właścicieli firmy – cudowną rodzinę Herbeciów.
Produkt i obsługa premium, na najwyższym poziomie. Na najwyższym poziomie jest też moje Jacuzzi – na dachu w centrum Warszawy. Każdy kto mnie odwiedza, jest oczarowany. Polecam najmocniej zarówno firmę Herbeć jak i samo Jacuzzi.

Mr. Fabio Felisi, President & GM EMEA

dyplom nicea 2016 jacuzziEUROPEAN DEALER AWARDS 2016. Najlepsza instalacja hotelowa z Jacuzzi®. Wyróżnienie międzynarodowe.

Mr. Neil Tunstall, President of Jacuzzi Brands EMEA & ASIA

HERBEĆ® - Najlepszy Ambasador marki Jacuzzi® - Barcelona 2022

Kilka lat temu podjęliśmy z żoną decyzję o zakupie ogrodowego Jacuzzi. Nie przypuszczaliśmy wtedy, że będzie to strzał w 10tkę. Najpierw otrzymaliśmy fachowe porady od personelu salonu HERBEĆ, wybraliśmy 4-osobową wannę, potem przygotowaliśmy teren i nastąpiła instalacja, blisko wyjścia z domu, koło 8 metrów. Szybko okazało się, że kąpiele i masaże stały się naszym rytuałem. Czy słota, czy mróz, czy piękny pogodny wieczór, 20 minut kąpieli cudownie relaksuje i pozwala na zamknięcie pracowitego dnia. Zwłaszcza zimą kąpiel w parującej wodzie jest czarowna , nic zatem dziwnego, że praktycznie od chwili zakupu po dziś korzystamy z Jacuzzi co najmniej 3/4 razy w tygodniu. Teraz trudno sobie wyobrazić nasze życie bez Jacuzzi.

Pozdrawiam Michał O. - woj. Mazowieckie

Screenshot 2022-07-27 203536