Screenshot 2022-07-27 203536

Grupa Herbeć® est. 1977

Grupa Herbeć® istnieje na rynku od 1977 roku. W zakresie świadczonych usług łączy ona projektowanie, budownictwo, wyposażenie wnętrz i ogrodów. Nasze przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń  Jacuzzi® w Polsce od 1995 roku. Służymy pomocą w zakresie doradztwa i projektowania, zadbamy o serwis przed-instalacyjny, transport urządzeń oraz ich montaż w domach, strefach Spa i Wellness, zapewniając gwarancje i obsługę po gwarancyjną. Nasi specjaliści na pewno sprostają Państwa potrzebom.

IMG_1378
mini basen profile dla hoteli i pensjonatow

Współpracujemy z projektantami, architektami i specjalistami w zakresie aranżacji ogrodów i tarasów. Dostarczamy wanny z hydromasażem, mini-baseny, baseny z przeciwprądem i inne urządzenia marki Jacuzzi do obiektów agroturystycznych, pensjonatów czy obiektów SPA. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla handlowców i instalatorów. Zachęcamy do skorzystania z testu „na mokro” – wet test – dostępnego w naszym Showroomie w Warszawie, a także w innych pięknych miejscach w Polsce. Działamy na terenie całego kraju, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

Marka Jacuzzi® - światowy lider produktów SPA

Jacuzzi® produkuje mini-baseny domowe i ogrodowe, wanny i kabiny do hydromasażu od ponad 67 lat. Przez ten czas wielokrotnie firma udowodniła, że ma w swojej ofercie produkty najlepszej jakości i to nie tylko pod względem wytrzymałości, ale też designu. Producent idzie ciągle z duchem czasu – stawia na najnowsze technologie, dbając przy tym o środowisko. Mnogość modeli i różnorodność funkcji oferowanych wanien z hydromasażem, basenów i mini-basenów pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jacuzzi-Wellness_SASHA MI_White_Lifestyle_1
3950.eps

Marka Jacuzzi® stałą się synonimem dla urządzeń z hydromasażem, stąd powszechnie mówimy na wszystkie urządzenia z bąbelkami "jacuzzi". Należy pamiętać, że to rodzina, a dokładnie bracia Jacuzzi stworzyli i udoskonalali technologię przez dekady. Dziś marka Jacuzzi pozostaje liderem na świecie wśród producentów urządzeń z hydromasażem i rozwiązań domowego SPA i Wellness. Fabryka Jacuzzi® produkuje stylowe, trwałe, ergonomiczne i solidnie wykonane przez fachowców produkty z najlepszych materiałów zapewniając jakość godną nazwiska Jacuzzi.

Opinie

Najnowsza opinia [22.09.2022]:

Kilka lat temu podjęliśmy z żoną decyzję o zakupie ogrodowego Jacuzzi. Nie przypuszczaliśmy wtedy, że będzie to strzał w 10tkę. Najpierw otrzymaliśmy fachowe porady od personelu salonu HERBEĆ, wybraliśmy 4-osobową wannę, potem przygotowaliśmy teren i nastąpiła instalacja, blisko wyjścia z domu, koło 8 metrów. Szybko okazało się, że kąpiele i masaże stały się naszym rytuałem. Czy słota, czy mróz, czy piękny pogodny wieczór, 20 minut kąpieli cudownie relaksuje i pozwala na zamknięcie pracowitego dnia. Zwłaszcza zimą kąpiel w parującej wodzie jest czarowna , nic zatem dziwnego, że praktycznie od chwili zakupu po dziś korzystamy z Jacuzzi co najmniej 3/4 razy w tygodniu. Teraz trudno sobie wyobrazić nasze życie bez Jacuzzi.

Pozdrawiam Michał O. - Warszawa

Sofitel Warsaw Victoria *****

Udzielamy referencji dla HERBEĆ® za profesjonalne i solidne konsultacje, dostawę, montaż oraz serwis wanny Fonte firmy Jacuzzi®. Urządzenie pracuje od 1998 roku w najważniejszym naszym apartamencie tj. apartamencie prezydenckim i nigdy nie uległo awarii. Nasi Goście są bardzo zadowoleni. Często słyszymy dobre opinie o pokoju kąpielowym oraz o samej wannie Jacuzzi®.

Przemysław z Warszawy

Kupiłem kabinę prysznicową z łaźnią parową Jacuzzi Cloud - produkt świetny i wannę z hydromasażem, urządzenie świetne, montaż bardzo sprawny. Aktywnie użytkowana, zupełnie bezobsługowa i bezproblemowa czysty relaks 🙂 Pani Violetta bezproblemowo dobrała wszystko pod potrzeby i wymiar, cały montaż również bezproblemowy. Zdecydowanie polecam.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Zakopane

Ponad 23 lat (od 1998 r) użytkujemy w naszym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym dwie wanny do hydromasażu typ "Projecta" firmy Jacuzzi®. Wanny przez cały okres eksploatacji pracują bezawaryjnie i doskonale spełniają swoje zadania.

Tomasz z Warszawy

Pokochałem nie tylko Jacuzzi, ale również właścicieli firmy – cudowną rodzinę Herbeciów.
Produkt i obsługa premium, na najwyższym poziomie. Na najwyższym poziomie jest też moje Jacuzzi – na dachu w centrum Warszawy. Każdy kto mnie odwiedza, jest oczarowany. Polecam najmocniej zarówno firmę Herbeć jak i samo Jacuzzi.

Mr. Fabio Felisi, President & GM EMEA

dyplom nicea 2016 jacuzziEUROPEAN DEALER AWARDS 2016. Najlepsza instalacja hotelowa z Jacuzzi®. Wyróżnienie międzynarodowe.

Mr. Neil Tunstall, President of Jacuzzi Brands EMEA & ASIA

HERBEĆ® - Najlepszy Ambasador marki Jacuzzi® - Barcelona 2022

Screenshot 2022-07-27 203536