Infra red najwięsze spa jacuzzi Jacuzzi_Swim-Spa_J16_PowerPro_Detail_FX-IRSeat herbec jacuzzi ogrodowe spa z podczerwienią infrared

Terapia światłem czerwonym i InfraRed od Jacuzzi

Połączenie terapii światłem czerwonym, podczerwienią i hydromasażem najwyższej tylko w Jacuzzi z InfraRed. Marka Jacuzzi® jest jedyną, która posiada te specjale promienniki.

infrared terapy jacuzzi
wanna spa herbec z terapią swiatłem IR
terapia światłem podczerwonym hydromasaż spa wanna ogrodowa
Połączenie terapii światłem czerwonym, podczerwienią i hydromasażem najwyższej tylko w Jacuzzi z InfraRed

Jak działają promienniki IR w Jacuzzi?

Terapia światłem

  • Czerwone światło - specjalistyczne głębokie czerwone światło dociera do tkanek i komórek powierzchniowych
  • Bliska podczerwień - umieszczony tak, aby celować w głęboką tkankę w okolicy lędźwiowej dolnej części pleców
Screenshot 2024-01-29 at 11.37.25

Siedzisko FX-IR

  • Zaawansowana hydroterapia w siedzisku FX-IR łączy hydromasaż pleców i karku z terapią podczerwienią oraz światłem czerwonym w okolicy lędźwiowej-dolnej części pleców.
  • Jacuzzi® jako pionier oferuje tę zaawansowaną terapię we wszystkich produktach wellness.
  • Siedzisko FX-IR, dostępne w kolekcji J-LX, J-400 i wybranych modelach SwimSPA, łączy terapię podczerwienią i światłem czerwonym z hydromasażem, zapewniając unikalne ukojenie bólu stawowo-kostnego i mięśniowego.
  • Terapeutyczne korzyści obejmują regenerację stymulacje głęboko pod powierzchnią skóry.
Jacuzzi z InfraRed. jacuzzi z IR baseny z terapią światłem

Nowości i modele z FX-IR

Zupełnie nowe modele Jacuzzi® J-LX (6-7 os.) & J-LXL (5-6 os. z leżanką) już dostępne! Rezerwuj już dziś.

Baseny SPA z IR J-LX nowosć jacuzzi

Poznaj produkty Jacuzzi oferujące terapię IR

Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Proin eget tortor risus.

Kolekcja Jacuzzi J-LX

Poznaj J-LX SPA od Jacuzzi

Kolekcja Jacuzzi J-400

Poznaj J-400 SPA od Jacuzzi

 

Jacuzzi® Active i PowerPro

Poznaj modele SwimSPA J-16 & J19

 

Dlaczego wybrać właśnie Jacuzzi bo marek jest wiele?

Jacuzzi® nie tylko słynie z innowacji i z tego że stała się synonimem wszystkich produktów z "bąbelkami". Jacuzzi® przede wszystkim słynie z jakości, doskonałej hydroterapii i ergonomii urządzeń.

rzyjrzyj się uważnie zdjęciom ergonomicznych Jacuzzi® i poczuj, jak forma spotyka funkcję. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie, a legendarny masaż dodaje magii każdej chwili w basenie.
Jacuzzi logo HERBEC dystrybutor od 1995 600x600px

O nas

Nasza firma - Herbec kompleksowo obsługuje Klientów prywatnych i obiekty publiczne w markowe rozwiązania Jacuzzi. Działamy z pasją, oferując najwyższą jakość i doświadczenie, zapewniając Klientom pełną satysfakcję i niezapomniane doznania prawdziwej hydroterapii udoskonalanej od 1956 roku.

Opinie

Pan Piotr twierdził, że to zmieni nasze życie i dokładnie tak się stało. Korzystamy z tego Jacuzzi® przez okrągły rok. Tutaj znajdujemy spokój i relaks, tutaj mamy półgodziny czasu dla siebie - można pogadać, zrelaksować, a przede wszystkim cudownie odpocząć. Zastanawiałem się kiedyś czy ten zakup będzie miał sens? Dziś korzystamy z tej wanny Jacuzzi® pięć, czasem nawet więcej razy w tygodniu. Odpuszczamy sobie wszystkie trudy dnia codziennego, gdy jesteśmy pod niebem rozświetlonym, albo kiedy pada deszcz lub śnieg pod parasolem. Uważam, że taka wanna Jacuzzi® naprawdę może spowodować, że życie nabiera znacznie wyższego komfortu, niż wtedy gdy nie mamy takiej wanny. Mogę tylko powiedzieć naprawdę to był strzał w dziesiątkę.

 Michał Olszański

Fizjoterapeuta polecił nam tę wannę. Do relaksu, dla sportowców, dla zwykłych ludzi i ludzi, którzy ciężko pracują, a nie mają czasu na jakąś regenerację. Korzystam z wanny wtedy kiedy mogę, generalnie jest to kilka kilkanaście razy w miesiącu oczywiście z wanny korzystają także wszyscy członkowie rodziny. 

Już po całym dniu pracy, po całym dniu wysiłku i naprawdę jest to super rzecz, super komfort. Zachęcam do współpracy z firmą Herbec, która jest bardzo elastyczna, służy radą, pomocą. Dbają o Klienta, więc ja jestem bardzo zadowolony z tej współpracy no i oczywiście z samego faktu posiadania tej wanny. 

Tomasz Świątek

Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas.

Jak dobrze mieć świadomość,
Że cała nasza praca ma na celu
Komfort i wygodę Naszych Klientów