wanna jacuzzi unique

Wanny Jacuzzi® oferują nam mnóstwo relaksu i dbają o nasze zdrowie. Aby korzystanie z nich było nadal równie przyjemne należy pilnować czystości wody, która powinna być zawsze jasna i czysta, pozbawiona substancji oraz mikroorganizmów.

Jak dbać o wanny Jacuzzi?

Urządzenia Jacuzzi, takie jak wanny i baseny to ekskluzywne produkty wymagające odpowiedniej uwagi – jeśli będziemy z nich korzystać w sposób prawidłowy będą one bez problemów służyły nam długie lata, pozwalając na spędzenie wolnych chwil w idealnych warunkach.

Ważne jest, aby ją filtrować, a także odkażać. Do środków odkażających zaliczamy brom, chrom oraz tlen. Sprawdzaj regularnie pH wody, jej alkaliczność i twardość. Czasem filtr może nie wychwycić wszystkich zanieczyszczeń, w związku z tym należy je samodzielnie usunąć. Powierzchnia Spa jest połyskliwa, wygładzona, odporna i trwała. Do jej czyszczenia nie wolno używać środków zawierających alkohol, amoniak, substancje ścierne itp.

Produkty Jacuzzi potrzebne do konserwacji Twojego basenu znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki właściwej pielęgnacji będzie Ci on służył kolejne długie lata.