jacuzzi wanny i baseny

Hydromasaż jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów Spa. Fantastycznie poprawia krążenie i relaksuje. Jest pomocniczo stosowany przy takich schorzeniach jak: reumatyzm, artretyzm, nerwica, choroby stawów, cellulit czy bezsenność.

Wybór wanny z hydromasażem

Co raz więcej osób chce korzystać z tego zabiegu w domu. I tu pojawia się pytanie – jakie urządzenie wybrać? Najlepszą decyzją jest postawienie na wannę Jacuzzi. To  od tego nazwiska zaczęła się cała historia z hydroterapią i do niego należy patent.

Ponad 50-letnie doświadczenie pozwoliło na skonstruowanie odpowiednio ustawionych dysz, z których wydobywa się strumień o idealnych proporcjach wody i powietrza. Zadbano także o system czyszczenia urządzenia, który zapobiega tworzeniu się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Produkty są niesamowicie trwałe, nawet po 10 latach eksploatacji w ekstremalnych warunkach wanny są stabilne.

Wanny spa i wellness Jacuzzi

Jacuzzi dysponuje szeroką ofertą różnego rodzaju zabiegów, tj. J-Sha, Aquasystem czy też Young. Korzysta także z nowoczesnych technologii i umieszcza je w wyposażeniu swoich produktów. Możemy w nich znaleźć pilot AQS, klawiaturę touch screen czy też podgłówki z tworzywa Technogel®.
Ilość kombinacji dotycząca rozmiarów, kształtów wanien oraz ich sposobie instalacji pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb klienta.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem Jacuzzi®. Zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń na terenie całego kraju.