jacuzzi wanny i baseny

Jeśli chodzi o luksusowe jacuzzi i spa, Jacuzzi® jest marką, która od dawna kojarzy się z jakością, innowacyjnością i stylem. Z bogatą historią sięgającą lat 50-tych, Jacuzzi® stworzyło legendarne produkty Wellness & SPA, które dziś są rozpoznawalne w domowym zaciszu jak i w obiektach publicznych.

Jakość i innowacja

Jacuzzi zawsze było liderem innowacji, stale przesuwając granice tego, co jest możliwe w technologii Jacuzzi i SPA. Firma inwestuje duże środki w badania i rozwój, stale udoskonalając swoje produkty i wprowadzając najnowsze technologie, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Produkty Jacuzzi są wykonane z najwyższej jakości materiałów i rzemiosła, zapewniając, że są one zbudowane, aby trwać i służyć w wszelkich warunkach.

Dostosowanie do potrzeb

Jedną z rzeczy, które odróżniają Jacuzzi® od innych marek produkujących wanny i baseny z hydromasażem jest poziom dostosowania, które oferują. Jacuzzi marki Jacuzzi® są w różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu łatwo znaleźć idealne dopasowanie do przestrzeni i stylu życia. Możesz wybierać spośród wielu opcji siedzenia, konfiguracji dysz i funkcji, co pozwala na stworzenie spa, które jest dostosowane do konkretnych potrzeb i preferencji.

Wydajność energetyczna

Kolejnym obszarem, w którym Jacuzzi® wyróżnia się jest efektywność energetyczna. Firma jest pionierem w energooszczędnej technologii Jacuzzi od lat, stale rozwijając produkty, które są przeznaczone do zmniejszenia zużycia energii i zaoszczędzić pieniądze Klientów na ich rachunkach za media. Oryginalne wanny i mini-baseny Jacuzzi są zaprojektowane z zaawansowaną izolacją i wydajnymi systemami grzewczymi, co pozwala im utrzymać idealną temperaturę bez marnowania energii.

Gwarancja

Jacuzzi jest znana z tego, że stoi za swoimi produktami, oferując jedne z najbardziej wszechstronnych gwarancji w branży. To daje Klientom spokój wiedząc, że dokonują inwestycji, która jest wspierana przez renomowaną firmę. Jacuzzi oferuje największe wsparcie techniczne i zasoby części zamiennych, zapewniając, że Klienci mogą cieszyć się swoim zakupem przez lata.

Obsługa klienta

Wreszcie, Jacuzzi jest znane z doskonałej obsługi klienta. Firma posiada dedykowany zespół profesjonalistów, którzy są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania, zapewnić porady i pomóc klientom w jakichkolwiek kwestiach, które mogą mieć. Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy doświadczonym właścicielem Jacuzzi, nasz zespół jest zawsze pod telefonem na każde wezwanie.

Podsumowując, Jacuzzi jest najlepszą marką dla jacuzzi i spa ze względu na jej zaangażowanie w jakość, innowacyjność, dostosowanie, wydajność energetyczną, gwarancję i obsługę Klienta. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego miejsca na podwórku, czy spa, które może zapewnić korzyści terapeutyczne, Jacuzzi ma produkt, który jest idealny dla Ciebie.

Wybór wanny z hydromasażem

Hydromasaż jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów Spa. Fantastycznie poprawia krążenie i relaksuje. Jest pomocniczo stosowany przy takich schorzeniach jak: reumatyzm, artretyzm, nerwica, choroby stawów, cellulit czy bezsenność.

Co raz więcej osób chce korzystać z tego zabiegu w domu. I tu pojawia się pytanie – jakie urządzenie wybrać? Najlepszą decyzją jest postawienie na wannę Jacuzzi. To  od tego nazwiska zaczęła się cała historia z hydroterapią i do niego należy patent.

Prawie 70-letnie doświadczenie pozwoliło na skonstruowanie odpowiednio ustawionych dysz, z których wydobywa się strumień o idealnych proporcjach wody i powietrza. Zadbano także o system czyszczenia urządzenia, który zapobiega tworzeniu się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Produkty są niesamowicie trwałe, nawet po 10 latach eksploatacji w ekstremalnych warunkach wanny są stabilne.

Wanny spa i wellness Jacuzzi

Jacuzzi dysponuje szeroką ofertą różnego rodzaju zabiegów, tj. J-Sha, Aquasystem czy też Young. Korzysta także z nowoczesnych technologii i umieszcza je w wyposażeniu swoich produktów. Możemy w nich znaleźć pilot AQS, klawiaturę touch screen czy też podgłówki z tworzywa Technogel®.
Ilość kombinacji dotycząca rozmiarów, kształtów wanien oraz ich sposobie instalacji pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb klienta.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem Jacuzzi®. Zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń na terenie całego kraju. Telefon (24/7) +48 602 33 22 33