wellness jacuzzi

Jeśli już zdecydowałeś się na zakup minibasenu spa, musisz zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu. Firma Jacuzzi® stworzyła szeroką ofertę wanien, aby każdy mógł wybrać idealną dla siebie. Na co zwrócić uwagę szukając idealnego basenu?

Po pierwsze musimy określić rozmiar urządzenia jaki nas interesuje. Od niego zależy wiele kwestii takich jak:

  • wielkość powierzchni, którą należy przeznaczyć na basen
  • liczba osób mogących jednocześnie się kąpać
  • czy będą mogły z niego korzystać osoby wysokie
  • czy będzie się znajdowało w obiekcie prywatnym czy publicznym
  • czy w wyposażeniu znajdą się także miejsca leżące.

Po drugie należy pamiętać o miejscu/pomieszczeniu na zbiornik wyrównawczy, filtr piaskowy i inne dodatki, w odległości nie większej niż 6 m od niecki (dotyczy serii Professional). Kolejna sprawa to pokrywa termiczna, która także powinna mieć swój schowek.

Po trzecie zwróćmy uwagę na wybór dysz. Jacuzzi® oferuje specjalnie zaprojektowane dysze PowerPro®, które zapewniają różne typy masażu hydroterapeutycznego. Nasze minibaseny zadbają nie tylko o relaks, ale i Twoje zdrowie.

Po czwarte musimy przemyśleć aranżację naszego spa. Minibaseny Jacuzzi® dzięki swojemu designowi świetnie się prezentują zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz – w ogrodzie, na tarasie, balkonie, dachu. Możemy mieć wannę wolnostojącą, ale też zabudowaną.

Po piąte – serwis. Jacuzzi® produkuje urządzenia trwałe, jednak aby zachowały swoją świetność, musimy dbać o ich eksploatację. Gwarantujemy serwis 24h na dobę.

Firma Herbeć® zapewnia swoim klientom usługę WET TEST, która pozwala na przetestowanie wanny Jacuzzi® przed zakupem. Więcej informacji na ten temat – tutaj.