Idea wanny z hydromasażem, która pozwala nie tylko spędzić przyjemnie czas, ale także zadbać o swoje ciało jest znana na całym świecie. Jednak niewiele osób zastanawia się w czym właściwie tkwi sekret tego kojącego ciało i ducha zabiegu.

Klasyczny masaż w wannach Jacuzzi® opiera się o unikatową konstrukcję dysz odpowiedzialnych za strumieniowanie wody. Wanny z hydromasażem producenta Jacuzzi® wyposażone są najczęściej w dysze TargetPro™, które cechuje duży, mocny strumień oraz możliwość regulacji.

Klasyczny hydromasaż Jacuzzi®

Oryginalny, opatentowany wellness czyli ponadczasowa technologia hydromasażu Jacuzzi® opiera się o dysze pochylone pod kątem 30 stopni, które można bez problemu regulować w dowolnym kierunku. Strumień wypływającej pod dużym ciśnieniem wody lub mieszanki wodno-powietrznej ustawiany jest  pod odpowiednim kątem. Siłę  strumienia reguluje się płynnie: od  słabego po mocny.

personalizowany hydromasaż dyszami target pro

Najczęściej używane dysze TargetPro™ wyglądają następująco:

dysze wanny jacuzzi

Działanie wanny z hydromasażem

Dysze masują, stymulują i tonizują cały organizm, niejednokrotnie zapewniając użytkownikowi doświadczenia porównywalne z profesjonalnymi zabiegami spa. Hydromasaż o wzrastającym natężeniu, w kierunku dośrodkowym (czyli ku sercu) obejmuje wszystkie strefy mięśniowe jednocześnie rozluźniając, napełniając energią i relaksując ciało. Optymalna ilość czterech dysz pozwala na jednocześnie masowanie całego ciała:

- dwie “dolne” dysze: masują stopy,  staw skokowy  i  podudzie;

- natomiast dwie “środkowe” dysze  staw kolanowy,  uda, biodra, pośladki i pas miednicy.

Poniższa ilustracja prezentuje zakres działania masażu wodnego na konkretne partie ciała:

hydromasaz jacuzzi

Jak widać wanny Jacuzzi® to nie tylko ekskluzywna marka, ale także starannie opracowany sposób na zrelaksowanie i zregenerowanie zmęczonego organizmu. Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić czytelników do osobistego doświadczenia tego kojącego zabiegu.