Aquasystem dla wanien z hydromasażem

Hydromasaż Jacuzzi z funkcją Aquasystem ®

Wanny z hydromasażem Aquasystem® występujące tylko w oryginalnych wannach marki Jacuzzi to kilka rodzajów masowania, dostosowanych do indywidualnych upodobań i potrzeb. Produkty z tą funkcją dostępne są w naszym salonie, zdjęcia poszczególnych produktów można oglądać w galerii „wanny z hydromasażem”. Zwracamy także uwagę na możliwość zakupu urządzeń w rabatowych cenach.

hydromasaż jacuzzi

Rodzaje hydromasażu Aquasystem ®

Wanny z wbudowaną funkcją Aquasystem to nie jeden, ale kilka odmiennych wariantów masażu. System zawiera następujące programy masażu. Dzięki systemowi Aquasystem® hydromasaż osiągnął nigdy dotąd nie widziany poziom personalizacji: aby uruchomić wybrany program wystarczy lekki nacisk palca.

SILENCE
dla całkowitego relaksu oraz rozluźnienia mięśni; ten typ hydromasażu oddziałuje na organizm w sposób delikatny, pieszczotliwy i cichy;

BREATH
hydromasaż o powolnym rytmie, harmonijny, który synchronizuje się z oddechem, w celu osiągnięcia głębokiego i niewyobrażalnego samopoczucia psychofizycznego.

RENEW
dla odnowy równowagi wewnętrznej, eliminacji przykurczy i zesztywnień. O zmieniającym się stopniowo natężeniu, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu tonizacji i relaksu;

DREAM
wyjątkowa mieszanka łagodności i tonizacji, która w sposób stopniowy i cykliczny przechodzi od lekkiej pieszczoty wodą do dobroczynnego uścisku.

Aquasystem dla wanien z hydromasażem

Test wanny z hydromasażem Jacuzzi

Z uwagi na to, że nasze przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, na życzenie osób zainteresowanych można skorzystać z testu masażu wodnego. Sposób funkcjonowanie wanny prezentowany jest w Showroomie Jacuzzi Herbeć – jest to salon znajdują się na terenie Warszawy. Można także skorzystać z takiego samego testu w apartamentach po uprzednim umówieniu się (wszelkie dane adresowe znajdą Państwo w zakładce kontakt).