minibaseny jacuzzi warszawa

Zanim dokona się zakupu sprzętu warto go zobaczyć. Dlatego też w naszym Showroomie na warszawskim Mokotowie posiadamy ekspozycję różnych modeli minibasenów Jacuzzi®. Prezentacja konkretnych wanien zdecydowanie ułatwia klientom wybór odpowiedniego urządzenia, dodatkowo nasi pracownicy dokładnie omawiają każdy model i prezentują jego działanie.

W salonie prezentujemy baseny spa o różnej wielkości, rozkładzie dysz, w klasycznym i nowoczesnym designie. Nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia komfortu, wygody i znakomitych efektów hydromasażu, ponieważ oferujemy usługę WET TEST – więcej informacji na ten temat tutaj.

Oprócz basenów ogrodowych posiadamy także tradycyjne wanny z hydromasażem i bez. Poniżej prezentujemy wybrane modele.

Minibaseny Jacuzzi®:

Okrągłe Jacuzzi® J-210 oraz Alimia
okrągły pięcioosobowy basen ogrodowy. Wymiary od ø198x91H cm

wanny jacuzzi 210

Jacuzzi® J-215™ oraz J-315™
kompaktowe mini-baseny dla 3 osób z jedną leżanką. Wyposażone w nawet 23 dysze, kaskadę, podświetlane zagłówki, panel LED. Wymiary 193x168x81H cm.

jacuzzi 315

Jacuzzi® J-335™ , J-355™ oraz J-375™
basen ogrodowy dla 5-6 osób z jednym miejscem leżącym. Wymiary to 231x231x96H cm. Ma 4 podświetlane zagłówki, 50 dysz, kaskadę, oświetlenie podwodne, panel sterujący LCD, pilot i system audio.

jacuzzi 375

Jacuzzi® serii J-400™
Usiądź w wannie J-400™ spa, a już po chwili poczujesz się wyjątkowo i dowiesz się, dlaczego żadna inna wanna nie zadba równie skutecznie o Twoje ciało i umysł. Każdy z modeli z serii J-400™ równie dobrze sprawdza się zarówno w pomieszczeniu, jak i w ogrodzie, więc możesz rozkoszować się relaksującym masażem i zaawansowaną hydroterapią całego ciała tam, gdzie chcesz. Wanny z serii J-400™ mogą pomieścić nawet 9 osób, dzięki czemu są doskonałe do spotkań towarzyskich.

Jacuzzi® J-575™
Najnowszy i najbardziej ekskluzywny model mini-basenu SPA. Zmieści się w nim 6 osób, w tym jedna będzie mogła skorzystać z leżanki. 53 dysze zapewniają doskonały hydromasaż. Kąpiel uprzyjemnią 4 zagłówki, podświetlane kaskady, oświetlenie podwodne.

wanny jacuzzi j575

Jacuzzi® Design™
4,5 lub 6 osobowe baseny ogrodowe z jedną leżanką lub dwoma leżankami. Linia będąca ukoronowaniem najbardziej zaawansowanych technologii Jacuzzi® w zakresie relaksu oraz najnowocześniejszych współczesnych trendów we wzornictwie.

Wanny do hydroterapii:

Wanna Jacuzzi® Aura Plus™
dwuosobowa wanna z hydromasażem z wykończeniem w kolorze wenge lub teak. Posiada dwa zagłówki, oświetlenie, termostat. Wymiary 180x150x66H cm.

spa jacuzzi jowh

Wanna Jacuzzi® Aquasoul Lounge™
wanna z hydromasażem o minimalistycznym designie. Wyposażona w 7 dysz, pilot, zagłówek, oświetlenie, termostat i panel sterujący. Wymiary 180x80x57H cm.

jacuzzi aquasoul

One thought on “Minibaseny Jacuzzi

  1. Piękne minibaseny jacuzzi! Szczególnie przedostatnie zdjęcie robi wrażenie. Bardzo elegancki i nowoczesny model.

Comments are closed.