jacuzzi SPA taras balkon dach minibasen herbecjacuzzi salonjacuzzi domowespa wyprzedaz od reki dostawa jacuzzipolska luksus sezon zima jesien 2022 do ogrodu

Zwykły ogród bez Jacuzzi? 

Projekt ogrodu lub tarasu najczęściej kojarzy nam się z meblami ratanowymi, donicami lub leżakami. Warto pamiętać, że kompozycja stworzona z wybranych roślin i drewniana nawierzchnia tarasowa to elementy, które dodają charakteru i tworzą wyjątkową atmosferę. W tego typu ogrodzie zaprojektować można też trawnik, który zachęca do rekreacji i wypoczynku.

ogród bez jacuzzi herbec

Przed przystąpieniem do projektu ogrodu, warto jednak zadać sobie kilka pytań:

1. Ile dni w roku spędzimy na dachu czy tarasie?
2. Ile godzin dziennie będziemy odpoczywać w tym miejscu?
3. O jakiej porze roku najczęściej korzystamy z ogrodu?

Odpowiedź jest prosta: bardzo niewiele – kilkanaście godzin w roku – i głównie latem! Dlaczego?

- przez większą część roku jest zbyt zimno by spędzać czas w ogrodzie;
- dla niektórych spędzanie czasu w ogrodzie jest nudne, brakuje im ciekawego zajęcia.

Jak Jacuzzi w ogrodzie ożywi nasz taras lub ogród?

Zainstalowane urządzenie z hydromasażem marki Jacuzzi® sprawi, że z przyjemnością będziemy korzystać z ogrodu o każdej porze dnia i nocy, przez okrągły rok. Już 68 lat temu, za oceanem bracia Jacuzzi (emigranci z Italii) wymyślili to proste rozwiązanie. Efektem ich pracy są te całoroczne urządzenia Jacuzzi, które łączą ludzi, relaksują i zapewniają doskonałą hydroterapię. Genialne!

Wieczorem po pracy, o świcie przed spotkaniami biznesowymi wchodzisz do mini-basenu Jacuzzi® i w temperaturze +36 st. C raczysz się kąpielą przez 18 minut. Nocą, gdy gwiazdy świecą, Ty możesz podziwiać je w stroju kąpielowym racząc się gorącą kąpielą przy muzyce i drinku. Gdy a na zewnątrz temperatura na minusie zakładasz wyłącznie czapkę. Systemy filtracji i automatyka wanien powoduje, że tygodniowo spędzisz mniej czasu na ogrodowy basen Jacuzzi jak na podlewanie kwiatków! Dzięki krótkiemu prysznicowi przed każdą kąpielą i systematycznym dozowaniu chemii uzdatniającej wodę wymienisz ją raz na kwartał lub nawet raz na rok! Zapewniamy, że system mat drenażowych, automatycznego nawadniania oraz oświetlenie ogrodu nie są potrzebne, bo masz swoje Jacuzzi® i minimum pracy przy nim!

Na zakończenie - uwaga! Na rynku znajdziesz różne rozwiązania.

Zapytaj więc pytania:

1.  Czy jest serwis?
2. Jak długo firma istnieje?
na rynku polskim / światowym

3. Jak długo działa na rynku dealer marki XYZ?

"Jest wino musujące i jest Szampan,
są wanny z bąbelkami i jest Jacuzzi®"

spa jacuzzi ogrodowe

HERBEĆ® - dystrybucja i serwis oryginalnych urządzeń Jacuzzi® w Polsce od 1995 roku.

Zobacz aktualną ofertę mini-basenów dostępnych od ręki