Jacuzzi DESIRE wanna wolnostojąca od Jacuzzi Herbec

Wanny Jacuzzi® bez hydromasażu

KATALOG

Pionier technologii hydromasażu i nie tylko.

Jacuzzi® to powszechnie używany synonim hydromasażu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że firma która jako pierwsza stworzyła i opatentowała urządzenia do hydroterapii oraz pierwsze kabiny prysznicową z funkcją łaźni. także w swojej ofercie posiada również modele wanien bez hydromasażu. Osoby, które cenią sobie jakość i design producenta ale niekoniecznie poszukują urządzeń do masażu, zapewne znajdą coś dla siebie.

wide_wanna_jacuzzi_bez_hydromasażu

Firma Jacuzzi® proponuje różne modele wanien. Znajdziemy tu rozwiązania wolnostojące, narożne, jak i do zabudowy, a także wanny owalne, prostokątne i okrągłe. Część wanien bez hydromasażu Jacuzzi® wzorowana jest na modelach z systemami masażu (jak np. okrągła wanna bez hydromasażu Nova, narożna i prostokątna wanna Aura).

wanna bez hydromasażu jacuzzi anima design

 

Wanny bez hydromasażu

Linia wanien bez hydromasażu Jacuzzi® powstała dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie relaksu i komfortu. Producent wyselekcjonował z najbardziej prestiżowych kolekcji, modele wanien, w których kąpiel zapewnia najlepsze samopoczucie, nawet bez stosowania dysz do hydroterapii. Wszystkie wanny bez masażu Jacuzzi® mają ergonomiczne oparcie oraz odpowiednią pojemność, umożliwiającą całkowite zanurzenie ciała w ciepłej wodzie i osiągnięcie relaksu po całym stresującym dniu.

Wanny bez hydromasażu Jacuzzi® powstały w zgodzie z najnowszymi trendami wystroju wnętrz i stają się elementem wzornictwa, stosowanym nawet w sypialni. Chwile spędzone podczas kąpieli należą do przyjemności, przeżywanych w komfortowym otoczeniu strefy dziennej.