wanny bez hydromasażu jacuzzi

Wanny Jacuzzi

Jacuzzi® to powszechnie używany synonim hydromasażu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że firma która jako pierwsza stworzyła i opatentowała urządzenia do hydroterapii, w swojej ofercie posiada również inne modele wanien. Osoby,  które cenią sobie jakość i design producenta ale niekoniecznie poszukują urządzeń do masażu, zapewne znajdą coś dla siebie wśród kolekcji wanien bez hydromasażu Jacuzzi®.

wanna bez hydromasażu jacuzzi

Firma Jacuzzi® proponuje różne modele wanien. Znajdziemy tu rozwiązania wolnostojące, narożne, jak i do zabudowy, a także wanny owalne, prostokątne i okrągłe. Część wanien bez hydromasażu Jacuzzi® wzorowana jest na modelach z systemami masażu (jak np. okrągła wanna bez hydromasażu Nova, narożna wanna Uma, czy prostokątna wanna Aura Uno Design) Modele te mają swoje odpowiedniki w grupie wanien do hydroterapii. Odpowiedników takich nie mają natomiast wanna Infinito czy Attitude.

wanna bez hydromasażu jacuzzi anima design

Wanny bez hydromasażu

Linia wanien bez hydromasażu Jacuzzi® powstała dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie relaksu i komfortu. Producent wyselekcjonował z najbardziej prestiżowych kolekcji, modele wanien, w których kąpiel zapewnia najlepsze samopoczucie, nawet bez stosowania dysz do hydroterapii. Wszystkie wanny bez masażu Jacuzzi® mają ergonomiczne oparcie oraz odpowiednią pojemność, umożliwiającą całkowite zanurzenie ciała w ciepłej wodzie i osiągnięcie relaksu po całym stresującym dniu.

Wanny bez hydromasażu Jacuzzi® powstały w zgodzie z najnowszymi trendami wystroju wnętrz i stają się elementem wzornictwa, stosowanym nawet w sypialni. Chwile spędzone podczas kąpieli należą do przyjemności, przeżywanych w komfortowym otoczeniu strefy dziennej.

wanny bez hydromasażu jacuzzi nova design

wanna bez hydromasażu jacuzzi uma