wanny z hydromasażem jacuzzi salon warszawa

Każdy z modeli Jacuzzi® został zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikowi kompletny hydromasaż. Przewidziano jaki stopień zanurzenia jest najbardziej właściwy, jak powinno być ułożone ciało, a także w jakich proporcjach połączyć wodę z powietrzem. Liczba i umiejscowienie strumieni są uwarunkowane wykorzystywaną w wannach z hydromasażem Jacuzzi. Kształt ścian bocznych zapewnia skuteczną cyrkulację wody. Specjalnie opatentowane dysze znajdują się w newralgicznych miejscach, tj. kręgosłup, kark, nogi, zapewniając maksymalny relaks i poprawiając krążenie krwi. Wyobraź sobie jak cudownie rozluźniają się mięśnie pod wpływem strumienia powietrza w ciepłej wodzie.

wanny z hydromasażem warszawa

wanny z hydromasażem ekskluzywne jacuzzi

Działanie hydromasażu w urządzeniach Jacuzzi

Należy obowiązkowo dodać, że system Jacuzzi jest systemem samoczynnie drenującym – po zakończonym hydromasażu woda zostaje całkowicie usunięta, aby zapobiec niehigienicznym zastojom. W wyposażeniu znajdziemy także urządzenie do tzw. „głębokiego” odkażania. Czystości sprzyjają też materiały, z których wykonano przewody. Zastosowanie czujnika zabezpieczającego przed „pracą na sucho” umożliwia włączenie urządzenia bez wody lub w razie jej niedostatecznego poziomu do prawidłowego hydromasażu.

wanny z hydromasazem jacuzzi

Każdy szczegół konstrukcji wanien Jacuzzi został maksymalnie dopracowany, aby dbać o nasze samopoczucie, zdrowie i środowisko.