wellness jacuzzi

„Potrzeba matką wynalazków” – to stwierdzenie pasuje także do Jacuzzi®, które powstało z powodu choroby młodszego syna założyciela firmy. Od tego czasu rozpoczęła się przygoda z hydroterapią, która jest skutecznie promowana i przynosi niesamowite efekty. Przemawiają za nią liczne wskazania terapeutyczne, silnie kojarzy się z pojęciem wellness, które oznacza dobre zdrowie przy jednoczesnym dobrym samopoczuciu.

Spa Jacuzzi

Jacuzzi zadbało, aby hydroterapia mogła być stosowana nie tylko w wannach, ale także w kabinach prysznicowych, saunach i łaźniach tureckich. Ta technika wellness Jacuzzi polega ona na rozgrzaniu lub orzeźwieniu ciała całkowitą lub częściową kąpielą. Łagodzone są wówczas napięcia mięśniowe spowodowane stresem, niepokojem.  W fizjoterapii wykorzystuje się ją w przyspieszeniu regeneracji mięśni, zmniejszaniu bólu. Zdecydowanej poprawie ulega krążenie krwi, zwiększa się poziom endorfin w organizmie. Woda pobudza w naszym ciele mechanizmy samouzdrawiające.

wellness jacuzzi sasha

Zestawy prysznicowe Wellness

Odpowiednio dobrany prysznic pomaga w odzyskaniu dobrego humoru, działa tonizująco i antydepresyjnie. Koryguje również niedoskonałości, np. cellulit. Korzystanie z łaźni tureckiej pomoże nam w detoksykacji organizmu, naskórek jest bardziej dotleniony, a nasz układ oddechowy, jelita, nerki i wątroba pracują wówczas na najwyższych obrotach.

wellness jacuzzi warszawa

Zalet korzystania z hydroterapii jest mnóstwo i działa ona na wielu polach. Wypróbuj i popraw jakość swojego życia.