mnibaseny jacuzzi dla hoteli

Lodge: minibasen z hydromasażem zaprojektowany specjalnie dla branży hotelarskiej

Lodge to marka minibasenów z hydromasażem Jacuzzi® dedykowana specjalnie dla takich miejsc jak hotele, kurorty wypoczynkowe i ośrodki wczasowe. Lodge jest jednym z najnowszych produktów tego producenta – został wprowadzony na rynek w ubiegłym roku.

Prostota instalacji i obsługi

Instalacja oferowanych przez nas produktów jest szybka i łatwa (w ofercie znajdują się baseny wolnostojące lub wbudowane). Raz zainstalowane, jacuzzi Lodge zapewnia najwyższy poziom komfortu na lata. Wszystko to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak ergonomiczne siedzenia i przyjazne dla użytkownika systemy kontroli.

Wygoda czyszczenia i konserwacji

Dzięki systemom Quick Drain™ i Complete Drain™, produkt Lodge może być całkowicie opróżniony – można w nim spuścić wodę w celu wyczyszczenia minibasenu i ponownie napełnić, ciesząc się ogrzaną wodą i gotowością do użytku w mniej niż 6 godzin. To idealny sposób na szybkie przygotowanie rozrywki dla gości hotelowych!

Wakacje przez cały rok

Sezon wakacyjny może trwać cały rok! System Winter Pro Kit zwiększa poziom izolacji hamując proces dyspersji termicznej. Grzałka 2kW zapewnia skuteczne rozwiązanie grzewcze do podgrzewania i utrzymywania temperatury wody sprawiając, że Lodge jest opłacalny w użyciu na wolnym powietrzu także w miesiącach zimowych (dostępny jest także podgrzewacz 6kW).

Totalne dostosowanie

Lodge oferuje szeroki wybór opcji i funkcji dając pełną elastyczność i dostosowanie do Twojego biznesu. Dzięki współpracy z nami możesz zapewnić niezapomniane wrażenia swoim klientom.

minibasen jacuzzi lodge

Gama produktów Jacuzzi

Po ponad 60-letnim doświadczeniu w branży hotelarskiej, Jacuzzi tworzy produkty, które na całym świecie uważane są za symbol luksusu. Aby pomóc klientom w wyborze konkretnego produktu Jacuzzi®, wszystkie wanny i baseny są opracowywane z myślą o indywidualnych potrzebach ich późniejszych użytkowników.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, który z naszych produktów będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom zachęcamy do zapoznania się z zakładką zawierającą ofertę salonu Herbeć i zobaczenia naszych produktów, takich jak wanny z hydromasażem, baseny i sauny. Jeśli szukasz szczegółów odnośnie funkcjonowania masażu wodnego zapoznaj się z poradami ekspertów dotyczącymi Wellness znajdującymi się w naszym poradniku.

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów, które zamieszczamy cyklicznie, poniżej znajdują się odnośniki do zakładek ofertowych minibasenów Lodge:

Minibasen Spa Lodge

Lodge New Jacuzzi

jacuzzi sauny oferta

Mood: Sauna stworzona dla gości

Dostępne w czterech różnych rozmiarach i konfiguracjach,sauny Mood zostały zaprojektowane specjalnie dla branży hotelarskiej.

Sauna Mood nadaje się do instalacji w rogu pomieszczenia, przy ścianie lub do niszowych instalacji, co czyni ją idealnym pomysłem do zastosowania zarówno w prywatnej, jak i wspólnej strefie relaksacyjnej.

Konstrukcja produktu została starannie przemyślana, aby zapewnić przyjemny pobyt w saunie, a efektywność energetyczna pomaga zmniejszyć koszty i zapewnić odpowiedni nastrój, co z pewnością stanie się atutem Twojego ośrodka wypoczynkowego.

Sauna Mood jest idealna dla każdego obszaru prywatnego lub wspólnego i została zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonałą jakość odnowy biologicznej dla Twoich gości. Jest również bardzo energooszczędna i wyposażona w najnowsze funkcje technologiczne. Żeby dowiedzieć się więcej o tym, jakie korzyści produkt może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu kliknij w poniższe linki:

Sauna Mood

Jacuzzi Mood