Muse wanna Jacuzzi z masażem shiatsu

Wanna z hydromasażem Shiatsu (szatsu)

Kontynuując cykl dotyczący wanien z hydromasażem, pragniemy przedstawić Państwu zdrowotny masaż Shiatsu (szatsu) występujący w produktach marki Jacuzzi®. Sama nazwa ma swoją etymologię w japońskim tradycyjnym masażu uciskowym o tej samej nazwie, z tym, że oczywiście w przypadku masażu wodnego mamy do czynienia z uciskiem za pomocą strumieni wodnych.

Jacuzzi® Muse i J-SHA MI

Poniżej prezentujemy wanny Jacuzzi® wyposażone w hydromasaż z dyszami Shiatsu. Jak widać poza właściwościami zdrowotnymi oraz relaksującymi wannę cechuje unikatowy, przepiękny design, będący połączeniem klasyki z nowoczesnością.

Muse Jacuzzi wanna z hydromasażem shiatsu
JSha Mi Jacuzzi wanna z hydromasażem shiatsu

Jak działa hydromasaż Shiatsu

Wanny zaopatrzone w ten system posiadają aż 32 mikro dysze wodne pracujące w cyklu tonizującym i relaksującym! Tak duża ilość dysz pozwala na zastosowanie bardzo intensywnego masażu, który jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na bóle mięśni w wyniku przetrenowania, pracy zmuszającej do długiego zachowywania jednakowej pozycji lub innych czynników negatywnie wpływających na poziom zmęczenia. Hydromasaż Shiatsu idealnie rozluźnia mięśnie, powodując ulgę i ukojenie. Tego typu masaż wodny wpływa korzystnie na ukrwienie organizmu oraz zmniejsza problemy związane z bólami głowy. Oczywiście nieodzowną zaletą korzystania z wanien jacuzzi jest poczucie wygody i relaksu, które zapewnia odpowiednio wyprofilowany kształt urządzeń.

wanny z hydromasażem shiatsu
Muse wanna Jacuzzi z masażem shiatsu

Gdzie można zobaczyć wanny z hydromasażem Jacuzzi?

Przypominamy, że nasz Salon Jacuzzi Herbeć w Warszawie, Krakowie i na Śląsku jest otwarty od Poniedziałku do Soboty dla Klientów zainteresowanych zakupem wanien, basenów i produktów wellness marki Jacuzzi. Na miejscu doświadczeni pracownicy udzielają wszelkich szczegółowych informacji o wannach z hydromasażem i innych oferowanych przez naszą firmę produktach, omawiając dokładnie wszelkie ich aspekty włącznie z zastosowaniem, zainstalowanymi technologicznymi innowacjami i wyborem odpowiedniego produktu oraz systemu masującego.

% dostępne modele Bath & Wellness z ekspozycji %