wanny jacuzzi

Kontynuując cykl dotyczący wanien z hydromasażem, pragniemy przedstawić Państwu zdrowotny masaż Shiatsu (szatsu) występujący w produktach marki Jacuzzi. Sama nazwa ma swoją etymologię w japońskim tradycyjnym masażu uciskowym o tej samej nazwie, z tym, że oczywiście w przypadku masażu wodnego mamy do czynienia z uciskiem za pomocą strumieni wodnych, co z pewnością wiele osób uzna za o wiele większy komfort.

Poniżej prezentujemy przykładową wannę Jacuzzi z naszej oferty wyposażoną w hydromasaż z dyszami Shiatsu. Jak widać poza właściwościami zdrowotnymi oraz relaksującymi wannę cechuje unikatowy, przepiękny design, będący połączeniem klasyki z nowoczesnością.

wanny z hydromasażem jacuzzi muse

Jak działa hydromasaż Shiatsu

Wanny zaopatrzone w ten system posiadają aż 32 mikro dysze wodne pracujące w cyklu tonizującym i relaksującym! Tak duża ilość dysz pozwala na zastosowanie bardzo intensywnego masażu, który jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na bóle mięśni w wyniku przetrenowania, pracy zmuszającej do długiego zachowywania jednakowej pozycji lub innych czynników negatywnie wpływających na poziom zmęczenia. Hydromasaż Shiatsu idealnie rozluźnia mięśnie, powodując ulgę i ukojenie. Tego typu masaż wodny wpływa korzystnie na ukrwienie organizmu oraz zmniejsza problemy związane z bólami głowy. Oczywiście nieodzowną zaletą korzystania z wanien jacuzzi jest poczucie wygody i relaksu,
które zapewnia odpowiednio wyprofilowany kształt produktów.

Dokładne rozlokowanie dysz Shiatsu wygląda tak, jak na zamieszonej poniżej grafice:

wanny z hydromasażem shiatsu

Gdzie można obejrzeć wanny z hydromasażem Jacuzzi?

Przypominamy, że nasz Showroom Salon Jacuzzi Herbeć w Warszawie jest otwarty dla Klientów zainteresowanych zakupem wanien i basenów Jacuzzi. Na miejscu doświadczeni pracownicy udzielają wszelkich szczegółowych informacji o wannach z hydromasażem i innych oferowanych przez naszą firmę produktach, omawiając dokładnie wszelkie ich aspekty włącznie z zastosowaniem, zainstalowanymi technologicznymi innowacjami i wyborem odpowiedniego produktu oraz systemu masującego.

Uwaga! W maju i czerwcu dostawa, montaż i przegląd gratis.